Haber 5N

Bilim Merkezi ve Kağıt Müzesi’ne Yakın İlgi

Bilim Merkezi ve Kağıt Müzesi’ne Yakın İlgi
02 Ocak 2017 - 9:48 'de eklendi ve 150 kez görüntülendi.

Kocaeli Sanayi Odası(KSO) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve KSO Genel Sekreter Yardımcısı Elif Bilgisu, SEKA M. Ali Kağıtçı Müzesi ve Kocaeli Bilim Merkezi’ni rehberler eşliğinde gezdi. Öncelikle Kağıt Müzesi hakkında bilgi alan Zeytinoğlu, çok etkilendiğini belirtti.

REHBERLERDEN BİLGİ ALDI

Türkiye’nin sanayi hafızası Kağıt Müzesi’ni ziyaretinin ardından Bilim Merkezi’ne geçen Zeytinoğlu ve Bilgisu, rehberlerden bilgi aldı, düzeneklerin bir kısmını test etti. Sanayi 4,0 Mucit Atölyesini de gezen Zeytinoğlu, ziyaretten memnun ayrılırken müze ve bilim merkezini daha fazla kişiye duyurmak ve tanıtmak adına girişimlerde bulunacağını söyledi.

KSO ÇALIŞTAY YAPACAK

KSO Başkanı Zeytinoğlu, meslek komitesi üyeleri ve aileleriyle yapacakları çalıştayı Bilim Merkezi’nde yapmayı önereceğini, ayrıca bilim sahnesinde özel bir orkestra ile konser planlanması hususunda destek verebileceklerini kaydetti. Ayrıca gezisi sırasında alanda pek çok öğrenci ve ziyaretçiyle karşılaşan Zeytinoğlu, gördüğü ilgiden memnun kaldığını, Kağıt Müzesi ve Bilim Merkezi’nin amacına hizmet ettiğini ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.