Haber 5N

Pamuk Prens Darıca’da Hayranlarıyla Buluştu

Pamuk Prens Darıca’da Hayranlarıyla Buluştu
10 Ekim 2016 - 11:49 'de eklendi ve 158 kez görüntülendi.

Yapımcılığı ve yönetmenliğini Birol Güven’in yaptığı başrol oyunculuğunu Tamer Karadağlı’nın üstlendiği ‘’Pamuk Prens’’, yapımcısı ve başrol oyuncusuyla birlikte Darıca’da izleyici ile buluştu. Önceki gün vizyona giren ‘’Pamuk Prens’’ filminin Darıcalı Yönetmen ve Yapımcısı Birol Güven ile başrol oyuncusu Tamer Karadağlı mini söyleşinin ardından izleyiciden gelen soruları cevaplandırdılar.

Birol Güven Darıca’da bir sinema olmasının kendisini mutlu ettiğini belirterek, ‘’Darıca’da 51 yıldan bu yana sinema yoktu,  AVM’nin sahibi Abdullah ÖRS’e bu nedenle çok teşekkür ediyorum, aynı zamanda Cinemoa Sinema Salonu sahibi Metin Beyde buraya yatırım yaparak para harcamış kendisine de teşekkür ediyorum’’ dedi.

Birol Güven’in gerçek hayatta da olduğu gibi filmdeki rolünde de asistanlığını yapan Deniz Gök’ün de yer aldığı söyleşide başrol oyuncusu, Tamer Karadağlı, çok keyifli ve komik bir film izleyeceklerini hatırlattı.

Bir soru üzerine kişisel hayatının deşifre olmasının kendisini rahatsız ettiğini dile getiren Tamer Karadağlı, ancak gerçeği de kabul etmek zorunda kaldıklarını söyledi.

YER SORUNU ÇÖZÜLÜRSE DARICA’YA SİNEMA MÜZESİ YAPACAĞIZ

Daha önce Darıca’ya bir sinema müzesi projesinin hayata geçirilmesi konusunda da bir soruya cevap veren filmin yapımcısı ve yönetmeni Birol Güven, ‘’Seksenler’’ dizisinde çok malzemeler olduğunu ve bu malzemelere memleketi Darıca’da bir müze projesinin olduğunu belirterek yer sorununu çözmelerinin ardından bu projeyi hayata geçireceklerini kaydetti.

img_3369

Söyleşinin ardından hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren ekip daha sonra izleyicilerle birlikte sinema salonuna geçerek hep birlikte ‘’Pamuk Prens’’i izlediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.