Haber 5N

Kütüphane Yeni Yerine Kavuşuyor

Kütüphane Yeni Yerine Kavuşuyor
07 Şubat 2017 - 8:43 'de eklendi ve 39 kez görüntülendi.

 

Uzun zamandır tartışma konusu olan ve Gebzeli kitapseverlerin tepkisini çeken Gebze İlçe Halk Kütüphanesi konusunda önemli bir adım atılıyor.

Uzun zamandır tartışma konusu olan ve Gebzeli kitapseverlerin tepkisini çeken Gebze İlçe Halk Kütüphanesi konusunda önemli müjdeyi AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba verdi.

“Apartman katının altında hizmet veren ve Gebzeli kitapseverlerin tepkisini çeken Gebze İlçe Halk Kütüphanesi konusunda AK Parti İlçe Başkanı Hasan Soba’dan güzel haber geldi. Soba, bu anlamdaki eleştirilerin doğru olduğunun ve kütüphanenin çok daha uygun bir yere taşınması gerektiğini ifade ederken, “Gebze’ye çok daha uygun çok daha modern bir kütüphane yeri konusunda  girişimlerimiz hızlanacak ”dedi.

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Hacı Halil Mahallesinde yer alan ve kapatılan eski FEM Dershanesini binasının kütüphane için uygun olacağını işaret ederek,  adres konusunda çalışmalarımız artacak, zaten bir çok görüşmemizi gerçekleştirdik, bence de yer olarak çok uygun” dedi. Soba ayrıca, Muallimköy’de yer alan öğretmenler evinin de Gebze Tatlıkuyu Mahallesinde yer alan  ve OHAL kapsamında kapatılan Çırağan Kolejine taşınması konusunda çalışmalar olduğunu kaydetti.

 

 

Murat GÖKKAYA

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.