Haber 5N

Darıca Ülkü Ocağı’nda Ertürk Dönemi

Darıca Ülkü Ocağı’nda Ertürk Dönemi
03 Temmuz 2030 - 12:40 'de eklendi ve 919 kez görüntülendi.

Darıca Ülkü Ocağı’nda Ferhat Ertürk göreve getirildi.

Geçtiğimiz günlerde genel merkez kararı ile görev değişikliğine giden Darıca Ülkü Ocağı’nda göreve Ferhat ERTÜRK getirildi. Göreve gelen Ertürk haber5n ekibine açıklamalarda bulundu.

FERHAT ERTÜRK KİMDİR

Ferhat Ertürk 25 yaşında Erzurum doğumlu ve 15 yıldır da Darıca’da ikamet etmekte. Genç yaşına rağmen Ülkü Ocağı’nda bir çok kademe aktif rol alan Ertürk lise mezunudur.

VAR OLSUN ÜLKÜ OCAKLARI

Erürk yaptığı açıklama da: Yarım asırlık geçmişi ile her dönemde Türk Milletinin geleceğine yön veren yiğitler yetiştiren Kutlu Dava’mız da Kutlu Dergâhımız Ülkü Ocakları çatısı altında göreve gelerek emanet edilen bayrağı kirletmeden, yere düşürmeden hizmet etmeye aynı ruhla yemin ettim. Bu Kut’lu görevi laik görerek şahsımı Darıca Ülkü Ocakları Başkan’ı olarak atayan İlk öncelikle Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz Beyefendi’ye ve Kocaeli İl Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Gökhan Özkara Beyefendi’ye şükran ve minnetlerimi iletiyor. Bu Kut’lu yolda Bayrağı dimdik bir şekilde taşıyacağıma Namusum, Şerefim ve bütün Mukaddesatım üzerine yemin ederim. Kahbe düzenin Yiğit çocukları yaşasın! Var olsun Ülkü Ocakları,dedi.

9 Şubat’ın Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluş yıl dönümü olması nedeni ile yaptığı açıklama da “Bu şerefli dava da ben de bir nefer olmaktan onur ve şeref duyuyorum  nine 49 yıllara”, dedi.

ÜLKÜ OCAĞI EĞİTİM YUVASIDIR

Çiçeği burnunda başkan herkesin Ülkü Ocaklarına gelmesi, ocakların eğitim yuvası olduğunu her gencin buradaki eğitimlerle daha iyi yerlere geleceğini ifade etti. Ertürk hafta da iki gün öğrenciler için eksik olan ders bilgilerini tamlamak adına müfredat dersleri verdiklerini bunun  yanında hafta da bir gün Kuran-ı Kerim okunduğunu yaklaşık 300 gencin bu eğitimlerden yararlandığını ve herkesi Ülkü Ocağına davet etti.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.