Haber 5N

Belediye başkanı Şükrü Karabacak başarının sırrını anlattı

Belediye başkanı Şükrü Karabacak başarının sırrını anlattı
21 Nisan 2016 - 13:13 'de eklendi ve 211 kez görüntülendi.

Gebze Teknik Üniversitesi ‘nde Sosyal Yaşam ve Medya Topluluğu’nun düzenlemiş olduğu Kişisel Gelişim Zirvesi ‘ne konuşması olarak katılan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, gençlere başarının sırlarını anlattı.

karabacak_uni_konusma1

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Gelişim Zirvesi’nde konuşmasına sporcu kimliğinden bahsederek başlayan Karabacak, yaptığı sunumda öğrencilere spor yaptığı yıllardan bahsederken başarıya ulaşmada en önemli etkenlerden birinin ekip çalışması olduğuna vurgu yaptı.

Konuşmasında öğrencilerin gelecekleri için koyacakları hedefin önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Karabacak aynı zamanda azminde koyulan hedef kadar önemli olduğuna dikkat çekti.

karabacak_uni_konusma2

Karabacak , seminer buyunca kendini dikkatle dinleyen gençlere kendi hayatından kısa anekdotlarda azmin ve inancın ne kadar önemli olduğunu anlatarak konuşmasını tamamladı.

Sosyal Yaşam ve Medya Topluluğu Başkanı ve aynı zamanda GTÜ öğrencisi Altan Temiz,  programın sonunda  programa katılımlarından ve desteklerinden dolayı Başkan Karabacak’a teşekkür etti.Programa ayrıca Kişisel gelişim uzmanları Haluk Öztekin, Aysun Uz Çetinkaya ve Erdal Demirkıran konuşmacı olarak katıldılar.

karabacak_uni_konusma3

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.